מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

הליכי הוצאה לפועל - המדריך המקיף

עו"ד איריס מרקוס
תאריך הוצאה מאי 2018

הליכי הוצאה לפועל - המדריך המקיף

(בעין תיקוני 2018 וחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, התשע"ח-2018)

         

שינויי החקיקה שהותקנו לאחרונה הביאו שינויים לא מעטים בחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז-1967. שנת 2018 זכתה גם בחוק מהפכני - חוק חדלות פירעון, התשע"ח-2018 שמביא אף הוא שינויים יסודיים בחוק ההוצאה לפועל והפטר של היחיד.

 

חוק חדלות פירעון, התשע"ח-2018 הביא מהפיכה בתחום חדלות הפירעון והאכיפה ומכיל, בין היתר חלק נכבד הדן בהליכים במסגרת ההוצאה לפועל. מכאן נודעת החשיבות המירבית להפקת הספר המעדכן את כל העוסקים בתחום ההוצאה לפועל והאכיפה ברזי חוק חדלות פירעון, התשע"ח-2018 על דברי ההסבר שבו. זאת ועוד, הספר כולל פסיקה עדכנית ותיקוני חקיקה עד לחודש מאי 2018 (למשל, תיקון סעיף 7 לחוק ההוצאה לפועל ממרץ 2018 ועוד).

 

"המדריך המקיף" להליכי הוצאה לפועל  קל להתמצאות באשר כל סעיף או תיקון חקיקה מנותחים בנפרד כאשר ההלכה הפסוקה מובאת בו ויחד עם הוראות חוק חדלות פירעון וההסברים שבו מהוה הספר מקשה אחת נוחה לשימוש כיום ובעתיד בספר.

 

"המדריך המקיף" להליכי הוצאה לפועל, מסביר בשפה ברורה וקולחת כיצד, נכון ומומלץ להתמודד עם ההליכים הננקטים בלשכת ההוצאה לפועל - הן מצד הזוכה והן מצד החייב. "המדריך המקיף" להליכי הוצאה לפועל מונה למעלה מ- 800 עמודים ומוגש בכריכה קשה ומהודרת.

 

מבין פרקי "המדריך המקיף" (חלקי):

 

בקשת ביצוע; המצאת אזהרה לחייב; תחליף המצאה; עיקול לפני המצאת אזהרה; בקשת חייב לצו תשלומים; בקשת חייב לצו תשלומים; מסירת מידע; חזקה בדבר יכולת החייב; העברת הביצוע של פסק-דין או של הליך ללשכת הוצאה לפועל אחרת; פסק-דין הטעון הבהרה; בקשה לבית-המשפט בעניין פסק-דין למזונות; מעצר למניעת הפרעה בביצוע; עיכוב יציאה מן הארץ; חיפושים; השהיית הליך ואי-נקיטתו; עיכוב ביצועו של פסק-דין; פסק-דין שבוטל או שונה; טענת "פרעתי"; עדכון על קבלת תקבולים; הסדר עם החייב; גביית יתר; הוצאה לפועל במסלול מקוצר; הוצאה לפועל במסלול מזונות; עיקול מיטלטלין; עיקול מקרקעין; עיקול בידי צד שלישי; חיוב צד שלישי; כינוס נכסים; ביצוע בעין; הטלת הגבלות על חייב בכל יכולת המשתמט מתשלום חובותיו; מרשם חייבים בעלי יכולת המשתמטים מתשלום חובותיהם; חקירת יכולת ותשלום בשיעורים; חייב מוגבל באמצעים; צווי הבאה וצווי מאסר; איחוד תיקים; ביצוע צווי הבאה וצווי מאסר; ריבוי הליכים ופסקי דין; יידוע בדבר פניה להליכי פשיטת רגל; הוצאה לפועל של שטרות; ביצוע תביעה על סכום קצוב ועוד נושאים רבים אחרים.

ללא תמונה
מחיר קטלוגי
895.00 ₪
מחיר באתר
498.00 ₪
הוסף לסל
Powered By:Crafty Syntax

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן