מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

חלק ראשון ושני - סדר הדין האזרחי - הלכה ומעשה תקסד"א, התשע"ט-2018 - הרפורמה בניהול ההליך השיפוטי

אריה ליכט, עו"ד
תאריך הוצאה דצמבר 2020

הספר כולל תיקונים מיום 27.05.19, תש"ף (מס' 2) מיום 26.07.20, תשפ"א מיום 15.12.20 והודעת מנהל בתי-המשפט מיום 21.12.20 בדבר יישום התקנות החדשות 

 

לתוכן העניינים המלא של חלק ראשון... לחץ/י  כאן

 

לתוכן העניינים המלא של חלק שני... לחץ/י כאן

 

הערה: הספר כולל שני חלקים ומחירו של הספר (שני חלקים) הוא 495 ש"ח (במקום 580 ש"ח).

 

בימים 27.05.19, 26.07.20 ו- 15.12.20 נתקבלו תיקונים לתקנות סדר הדין האזרחי, התשע"ט-2018. מדובר בתיקונים חשובים ומשמעותיים. תיקונים אלה מתווספים לסדרת פסיקות של בתי-המשפט המפנימים ומפרשים כבר עתה את התקנות הנ"ל ומיישמים את תכליתן.

 

כאמור, יישומה של הרפורמה בסדר הדין האזרחי על-ידי התקנת תקנות סדר הדין האזרחי, התשע"ט-2018, לאחר התקנתן וטרם כניסתן לתוקף, מקבל דחיפה משמעותית על-ידי סדרה של תיקונים בתקנות עצמן כמו גם בפרשנות ויישום הלכה למעשה של תקנות אלה אפילו כיום וזאת על-פי ההלכה הפסוקה (למשל, באשר להתנהלות הדיונית של בעלי הדין, תיקון כתב תביעה, המצאה אל מחוץ לתחום המדינה, המצאה לעורך-דין ועוד).

 

יישום מגמות שהוטבעו בעבר בהלכות בתי-המשפט בדבר ניהולו התקין של ההליך, חובת תום-הלב בניהול ההליך, איסור על שימוש לרעה בהליך מקבל משנה-תוקף באשר לדרכו של בית-המשפט בהכרעותיו כבר עתה, טרם כניסה לתוקף של התקנות, על-ידי אימוצן כדרך של פרשנות.

 

משום כך מצא המחבר לנכון, להביא כבר עתה, בפני הקורא והמשתמש בספר בחלקו הראשון - אשר זכה לביקורות נהדרות - את התיקונים הנ"ל וכן הלכות פסוקות המצביעות על דרכו של בית-המשפט, כבר עתה וראייתו של האחרון את התקנות החדשות.

 

החשיבות בהגשת חיבור זה היא הפיכתו לכלי עזר, כבר עתה, לכל שופט, עורך-דין, משפטן, מתמחה וכל העומד לקראת בחינות לשכת עורכי-הדין, הן לגבי המצב העכשווי והן לגבי העתיד. אין ספק שבתי-המשפט, לאור תקנות חדשות אלה, מיישמים כבר עתה את רוח התקנות החדשות בבואם להכריע בסוגיות שעניינן ניהולו התקין של ההליך השיפוטי.

 

שני הספרים מוגשים בכריכה קשה ומהודרת. 

 

חלק ראשון ושני - סדר הדין האזרחי - הלכה ומעשה תקסד"א, התשע"ט-2018 - הרפורמה בניהול ההליך השיפוטי
מחיר קטלוגי
580.00 ₪
מחיר באתר
495.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן