מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

3 חלקים - סדר הדין האזרחי - הלכה ומעשה תקסד"א, התשע"ט-2018 - הרפורמה בניהול ההליך השיפוטי

אריה ליכט, עו"ד
תאריך הוצאה יוני 2021

הספר בנוי בהתאם לתקנות סדר הדין האזרחי החדשות (תשע"ט) לרבות הודעת מנהל בתי-המשפט מיום 15.03.21 בדבר יישום התקנות החדשות ופסיקה עדכנית ל- 06/21 

 

לתוכן העניינים המלא של חלק ראשון... לחץ/י  כאן

 

לתוכן העניינים המלא של חלק שני... לחץ/י כאן

 

לתוכן העניינים המלא של חלק שלישי... לחץ/י כאן

 

הערה: הספר כולל שלושה חלקים ומחירו של הספר (שלושה חלקים) הוא 495 ש"ח (במקום 580 ש"ח). 


הספר מנתח את תקנות סדר הדין האזרחי, התשע"ט-2018 שנכנסו לתוקפן ביום 01.01.21. הספר גם כולל יישום התקנות הנ"ל הלכה למעשה וזאת על-פי ההלכה הפסוקה (למשל, באשר להתנהלות הדיונית של בעלי הדין, תיקון כתב תביעה, המצאה אל מחוץ לתחום המדינה, המצאה לעורך-דין ועוד).

 

יישום מגמות שהוטבעו בעבר בהלכות בתי-המשפט בדבר ניהולו התקין של ההליך, חובת תום-הלב בניהול ההליך, איסור על שימוש לרעה בהליך מקבל משנה-תוקף באשר לדרכו של בית-המשפט בהכרעותיו כבר עתה.

 

משום כך מצא המחבר לנכון, להביא בפני הקורא והמשתמש, חיבור, אשר זכה לביקורות נהדרות - הכולל הסברים לתקנות סדר הדין האזרחי החדשות (תשע"ט) וכן הלכות פסוקות המצביעות על דרכו של בית-המשפט וראייתו של האחרון את התקנות החדשות.

 

החשיבות בהגשת חיבור זה היא הפיכתו לכלי עזר, כבר עתה, לכל שופט, עורך-דין, משפטן, מתמחה וכל העומד לקראת בחינות לשכת עורכי-הדין, הן לגבי המצב העכשווי והן לגבי העתיד.

3 חלקים - סדר הדין האזרחי - הלכה ומעשה תקסד"א, התשע"ט-2018 - הרפורמה בניהול ההליך השיפוטי
מחיר קטלוגי
580.00 ₪
מחיר באתר
495.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן