כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ
www.ozar-law.co.il

דוגמאות כתבי טענות על-פי תקנות סדר הדין האזרחי, התשע"ט-2018

שלומי נרקיס, עו"ד ונוטריון
תאריך הוצאה ספטמבר 2023
מחיר הספר
199.00 ₪

הספר בנוי בהתאם לתקנות סדר הדין האזרחי החדשות (תשע"ט) לרבות תיקוני חקיקה תשפ"ג, הודעת מנהל בתי-המשפט בדבר צורת מסמך ומבנהו מיום 21.03.22 והודעה מתוקנת של מנהל בתי-המשפט בדבר צורת מסמך ומבנהו מיום 22.03.22 

 

הערה: כל רוכש של הספר יקבל גישה אינטרנטית לספר (בגירסת וורד!!!).


במידה והספר נרכש און-ליין (מאובטח), הרוכש יוכל להיכנס עם שם המשתמש והסיסמא שהזין בעת ביצוע הרכישה.


במידה ורכשת את הספר באמצעות נציג מכירות, שם המשתמש והסיסמא ימסרו לך באמצעותו


להשארת פרטים - לחץ כאן (אנו ניצור עימך קשר טלפוני בהקדם)

 

 

לתוכן העניינים המלא של הספר לחץ/י כאן

 

הרפורמה בסדר הדין האזרחי על-ידי התקנת תקנות סדר הדין האזרחי, התשע"ט-2018 מכילה אף צורה ועריכה מחייבות של כתבי הטענות בעניינים שונים. צורות אלה הינן כלי נוסף שבתקנות לניהולו התקין של ההליך, חובת תום-הלב בניהול ההליך, איסור על שימוש לרעה בהליך ועוד.

 

הנה-כי-כן, תקנות סד"א החדשות משקפות יישום של המטרות האמיתיות של ההליך השיפוטי שמטרתן הגעה לאמת ויישוב הסכסוכים בדרך מהירה חפה מכל "תרגיל" או "טקטיקה" הננקטים לא אחת על-ידי בעלי הדין, כל אחד בסברו שבכך יביא לחקר האמת.

 

היעדר ספרות בנושא התקנות סד"א החדשות מציפה שאלות רבות בהן מתחבט עורך-הדין בבואו לנסח כתב טענות. כך למשל, שאלה נפוצה היא, כיצד יש לנסח את כתב הטענות בהתאם לתקנות סד"א החדשות? מה השוני בצורת הניסוח של כתב הטענות כפי שהיה נהוג עד כה (בהתאם לתקנות סדר הדין האזרחי, התשמ"ד-1984) למול הצורה והעריכה הקבועות בתקנות סד"א החדשות?

 

מכאן נודעת החשיבות הרבה של חיבור זה אשר הופך לכלי עזר, לכל שופט, עורך-דין, משפטן, מתמחה וכל העומד לקראת בחינות לשכת עורכי-הדין.

 

הספר כולל עשרות רבות של דוגמאות להן יידרש עורך-הדין בהגשת התביעה, ההגנה, הערעור וכיוצא בזה בהליך המשפטי - והכל בהתאם לתקנות סד"א החדשות.

 

הדוגמאות כוללות, בין השאר, תביעות כספיות, נזיקין (תאונות, רשלנות רפואית ועוד), מקרקעין, לשון הרע, זכויות יוצרים, ביטוח, הרמת מסך, חוזים ועוד.

 

הספר מונה למעלה מ- 700 עמודים.


כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ