מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

פירוק שיתוף במקרקעין בעין המשפט - הלכה ומעשה

אליעזר פני-גיל, עו"ד ומגשר
תאריך הוצאה מאי 2023

 

לתוכן העניינים המלא של הספר... לחץ/י  כאן

 

ספר יחיד במינו המביא לקורא ניתוח משפטי, תיאורטי ומעשי של דיני פירוק שיתוף במקרקעין.

 

הספר מגיש לקורא, מירקם משפטי מיוחד ומדהים, המושתת על: ניתוח משפטי תיאורטי ומעשי של פירוק שיתוף במקרקעין ודעות של מלומדי משפט ידועים בארץ.

 

מבין הנושאים שבספר (חלקי):

 

סמכות מקומית וסמכות עניינית בתביעה לפירוק שיתוף במקרקעין; הסכם שיפוט כללי/מקביל; תניית שיפוט מקבילה הסכם שיפוט ייחודי/תניית שיפוט ייחודית; תובענה במקרקעין מהי?; חזקה ושימוש במקרקעין; שיתוף בנכסים; בעלות משותפת במקרקעין; שיעור חלקו של שותף; הסכם שיתוף; הסכם שיתוף ודרישת הכתב; ניהול ושימוש רגיל; זכותו של שותף יחיד; פעולות על שמירה על מקרקעין משותפים; נשיאת הוצאות; תשלום בעד השימוש; זכות השותף לעשות בחלקו; העסקאות ששותף יכול לעשות בחלקו; זכותו של שותף לקבל פירות מהמקרקעין; הזכות לתבוע פירוק השיתוף; פירוק על-פי הסכם או צו בית-משפט; הדרכים לפירוק שיתוף; פירוק על-פי הסכם בין השותפים; פירוק מכוח צו של בית-משפט; פירוק על דרך החלוקה; תשלומי איזון; רישום זיקת הנאה; פירוק על דרך המכירה; מהם התנאים לפירוק על דרך המכירה; הפסד ניכר; כיצד תבוצע המכירה של המקרקעין; פירוק השיתוף בדירת מגורים של בני זוג; פירוק במקרים מיוחדים; פירוק על דרך הפיכה לבית משותף; ניהול ושימוש עד לפירוק ועוד נושאים רבים אחרים.

פירוק שיתוף במקרקעין בעין המשפט - הלכה ומעשה
מחיר קטלוגי
497.00 ₪
מחיר באתר
49.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן