מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

עבירות צבאיות בראי חוק השיפוט הצבאי,התשט"ו-1955-דין, הלכה ומעשה

אבי ששון, עו"ד
תאריך הוצאה אוגוסט 2023

 

לתוכן העניינים המלא של הספר... לחץ/י  כאן

 

חדשות לבקרים אנו נתקלים בחיילים ומשרתי קבע המבצעים עבירות שמתוחמות במסגרת חוק השיפוט הצבאי, התשט"ו-1955 ונדונות במערכת השיפוט הצבאי. יודגש שבמערכת השיפוט הצבאי מתבררות גם עבירות על-פי חוק העונשין, התשל"ז-1977. 

 

מכאן, נולד הצורך החשוב בחיבורו של ספר מקיף המנתח לכל אורכו את כל הסוגיה ודן גם בסוגיות עקרוניות הקשורות בכל הזוויות האפשריות של דרך פעולתה של המערכת הצבאית. החיבור מתאר את הדינים תחתם חוסה הסוגיה ובכלל זה חוק השיפוט הצבאי וחוק העונשין תוך שמובאות מאות תמציות פסיקה תחת כל סעיף וסעיף הדרוש בחוק השיפוט הצבאי והדן בעבירה צבאית.

 

הספר בנוי ממספר חלקים:

 

האחד, החלק הכללי הכולל, בין היתר, הסבר על המערכת הצהלית.

 

השני, חוק השיפוט הצבאי, התשט"ו-1955, מערכת השיפוט הצבאי, התביעה, הסנגוריה, החקירה, התחקיר המבצעי, הפרקליט הצבאי הראשי, עקרונות משפטיים כגון: הגנה מן הצדק, נזק ראייתי ועוד.

 

השלישי, עבירות שהורתן בחוק העונשין, התשל"ז-1977 ובוצעו במסגרת שירות צבאי ונדונו במערכת המשפטית הצבאית ובכלל זה: הריגה, גניבה, תקיפה, עבירות סמים, עבירות מין, שוחד, נהיגה בשכרות ועוד.

 

הרביעי, חלק הדן בעניינים כללים כגון: ערכאת הערעור, סיווג בטחוני, חשיפת חומר חקירה, פגיעה במשמעת ועוד.  

עבירות צבאיות בראי חוק השיפוט הצבאי,התשט"ו-1955-דין, הלכה ומעשה
מחיר הספר
99.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן