מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

המדריך המעשי לנוטריון (מהדורת 2022)

משה אלפסי, עו"ד ונוטריון אסף ביטון, עו"ד ונוטריון
תאריך הוצאה מרץ 2022

 

לתוכן העניינים המלא של הספר... לחץ/י  כאן

  

הספר היחידי הכולל התייחסות לאישור נוטריוני אלקטרוני - תיקון תשפ"א!!!

 

הקניית הרישיון של נוטריון בצד העיסוק כעורך-דין הינה תולדה של חוק מיוחד לכך, הוא חוק הנוטריונים ותקנותיו. תהליך קבלת הרישיון, הנתונים הנדרשים מעורך-דין בדרכו לקבלת הרישיון הינו פרי המחשבה כי מדובר במעמד חשוב שבו נושא עורך-הדין באחריות לא קטנה לפעולות שונות המקנות אך ורק לו את הסמכות לפעול. כשרותם של מסמכים שונים ובכללם יפויי-כוח וצוואות וכיוצא באלה הינם בתחום סמכותו ואחריותו.

 

מכאן, נולד הצורך הדחוף בחיבור של מדריך - מעודכן ל- 2022- המלווה את עורך-הדין מתחילת דרכו לקבלת רישיון הנוטריון ועד לזכויות והחובות העומדות בפניו לאחר קבלת רישיון הנוטריון. בצד ניתוח הוראות החוק וההלכה הפסוקה {חוק הנוטריונים ותקנות הנוטריונים החדשות} מובאים דברי הסבר של המחברים - יו"ר ועדת הנוטריונים בלשכת עורכי-הדין - וכן שאלות ותשובות שונות של נושאים שהם מעניינם של המתחילים את מסלול קבלת תואר הנוטריון והנוטריונים לאחר קבלת התואר הנ"ל.

 

מטרתו של ה"מדריך המעשי" היא לשמש מורה דרך לנוטריון וגם לכל עורך-דין או משפטן העוסק בכל תחומי המשפט בהיתקלותם עם מסמך המאושר על-ידי הנוטריון.

 

ה"מדריך המעשי" מוגש בכריכה קשה ומהודרת ומונה כ- 450 עמודים.

המדריך המעשי לנוטריון (מהדורת 2022)
מחיר קטלוגי
498.00 ₪
מחיר באתר
284.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן