מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

דיני קניין רוחני - דיני פטנטים ומדגמים (עיצובים)

ד"ר פ' נרקיס
תאריך הוצאה אוגוסט 2023

 

לתוכן העניינים המלא של הספר... לחץ/י  כאן

 

ב- 07.08.18 נכנס לתוקף חוק העיצובים, התשע"ז-2017, שנה לאחר שאושר במליאת הכנסת בקריאה שניה ושלישית ופורסם ברשומות. הצעת חוק העיצובים, אשר גובשה על-ידי מחלקת ייעוץ וחקיקה (אזרחי) במשרד המשפטים, בשיתוף עם רשות הפטנטים, יצרה הסדר מקיף, מאוזן ועדכני שיחול על עיצובים במדינת ישראל ויחליף את ההסדר הישן בעניין זה בפקודת הפטנטים והמדגמים, משנת 1924.

 

הספר מגיש לקורא יריעה משפטית נוספת בתחום דיני הקניין הרוחני הכוללת את חוק הפטנטים וחוק העיצובים, אשר תשמש מורה דרך לכל העוסקים בדיני פטנטים ועיצובים.

 

על-כן נודעת חשיבות מירבית להגשת חיבור זה הכולל שלושה חלקים ומקיף הן את חוק הפטנטים והמדגמים, התשכ"ז-1967 והן את חוק העיצובים האמור לרבות עילות התביעה על-פי חוקים אלה.

 

מדובר בספר ייחודי ומקיף חשיבותו היא באספקלריה של סכסוכים הולכים ומתרבים באשר ל"גניבת" או "חיקוי" עיצובים ופטנטים שונים שכיום הינם ברי הגנה בתחום הקניין הרוחני.

 

שני החוקים דלעיל, יצרו פסיפס של הגנות ועילות שונות ישנות וחדשות תוך רצון לעקוב אחר ההתפתחויות המודרניות השונות.

 

הספר ייחודי במובן זה שהוא מכיל בצד הוראות דין (של שני החוקים הנ"ל), הלכה פסוקה גם דברי הסבר וכן את דברי ההסבר בהצעת החוק במלואם כך שיהווה כלי רב עזר לכל העוסקים במשפט המסחרי, דיני קניין רוחני לרבות אנשי מקצוע כגון גרפיקאים, מהנדסים ועוד.

דיני קניין רוחני - דיני פטנטים ומדגמים (עיצובים)
מחיר הספר
65.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן