מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

הבית המשותף

ד"ר פ' נרקיס
תאריך הוצאה יוני 2023

לתוכן העניינים המלא של הספר... לחץ/י  כאן

 

להשארת פרטים - לחץ/י כאן

 

דיני בתים משותפים הפכו לאחרונה לנושא חשוב סביבו סובבים מערכות היחסים המשפטיים המורכבות בין בעלי דירות בבית המשותף ובפרט בכל הקשור לבניה, זכויות בניה, תכניות תמ"א לסוגיהן, חיזוק בתים, קבוצות רכישה ועוד.

 

במציאות שבה אנו עדים, חדשים לבקרים, לתביעות ענק בין דיירי בתים משותפים בכל הקשור לזכויות בניה ברכוש המשותף, תכניות תמ"א ועוד קמה חשיבותו של חיבור משפטי זה שיאיר את הסוגיות המשפטיות הסבוכות הקשורות בתביעות אלה.

 

משום כך נולדה חשיבות כבדה לספר זה שמביא את הדינים השונים של בתים משותפים על חידושי ההלכה והדין כמו גם את חוקי התכנון ככל שאלה נוגעים ליחסים בין בעלי דירות בבית המשותף וכיוצא באלה. הספר מכיל מלבד הלכה הפסוקה גם הסברים מפורטים ובהירים וכן דברי מלומדי משפט שונים בהקשר של דיני הבתים המשותפים.

 

מבנה זה הופך את הספר למכשיר רב ערך בידי עורכי-דין, משפטנים וכל המתעסק בדיני המקרקעין, רישום המקרקעין, תביעות בגין הסגת גבול ועוד.

 

הספר, מצוטט רבות על-ידי בתי-המשפט השונים לרבות המפקח על רישום המקרקעין. 

הבית המשותף
מחיר קטלוגי
299.00 ₪
מחיר באתר
99.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן