מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

משפט העבודה בישראל - סדרי דין וראיות בבתי-הדין לעבודה

אריאל לוין, עו"ד
תאריך הוצאה אוגוסט 2022

משפט העבודה בישראל - סדרי דין וראיות בבתי-הדין לעבודה

(חוק בית-הדין לעבודה - תקנות בית-הדין לעבודה (סדרי הדין) - תקנות סדר הדין האזרחי, התשע"ט-2018 ופקודת הראיות)

 

לתוכן העניינים המלא של הספר... לחץ/י  כאן

 

הספר היחיד על מדפי הספרות המשפטית המביא את סדרי הדין והראיות בבתי-הדין לעבודה גם באספקלריה של תקנות סדר הדין האזרחי החדשות (תשע"ט). סדרי הדין והראיות הנהוגים בבתי-הדין לעבודה הינם מיוחדים ותואמים למערכת יחסים מיוחדת זו של עובד ומעביד.

 

בעקבות תקנות סדר הדין האזרחי, התשע"ט-2018 לאורן רשאי בית-הדין לעבודה להדריך את צעדיו הדיוניים יש חשיבות מירבית לספר זה המכסה את כל הצדדים של סדרי הדין בבתי-הדין לעבודה תוך הדגשת התקנות החדשות דלעיל.

 

הסכסוכים הרבים ביחסי עובד-מעביד הממלאים את בתי-הדין לעבודה מחייבים הכרה וידיעה של סדרי הדין והראיות על-מנת לייעל את ההליכים (שזו הייתה גם מטרת תקנות סדרי הדין האזרחי החדשות).

 

המחבר מביא את הוראות הדין השונות והתקנות אגב מתן דברי הסבר מפורטים וכן תמציות פסיקה של בתי-הדין השונים לכל ערכותיהם.

 

הניתוח, ההסברים והפסיקה מוגשים בנפרד לכל סעיף וסעיף של החוק. גישה זו מאפשרת שימוש יעיל וקל בחיבור המשפטי באשר הנזקק לספר מוצא את תשובתו מייד וליד כל סעיף וסעיף של החוק ושל התקנות השייכות אליו שהוצאו מכוחו.

 

בנוסף, הספר מתייחס לתקנות בית-הדין לעבודה (סדרי דין), התשנ"ב-1991; לתקנות סדר הדין האזרחי, התשע"ט-2018; להוראות בדבר הגשת מסמך אלקטרוני לבתי המשפט ולבתי הדין לעבודה לפי תקנות סדר הדין אזרחי מיום 31.12.20; להנחיית נשיאת בית-הדין הארצי לעבודה בדבר הגשת בקשות לצו זמני מיום 29.08.18 (עודכן ביום 12.02.20) ולהנחיית נשיאת בית-הדין הארצי לעבודה מיום 29.08.18 באשר לאופן הגשת כתבי טענות, תצהירים, ערעורים, בקשות להארכת מועד ובקשות לחילופי ייצוג.

 

מבין נושאי הספר (חלקי):

 

בית-דין לעבודה, שופטים ונציגי ציבור, הכשירות להיות שופט, סייג למינוי שופט, מינוי שופטים; הרכב בית-דין אזורי; מותב בהליכי ביניים; פיצול הדיון; טענת חוסר סמכות כמסווה לטענת פסלות; קביעת מותב מורחב; היעדר נציג ציבור; מקום מושב ואזור שיפוט; כללי הסמכות העניינית והקשיים המתעוררים כתוצאה מפיצול הדיון בין ערכאות; סכסוכים שעניינם זכויות מגן קוגנטיות מכוח משפט העבודה - אשר עליהן אין הצדדים רשאים להתנות; סמכות מקומית; ערעור לפני בית-הדין הארצי; סמכויות רשם; בוררות; דיון מהיר; ראיות; ייצוג; החלטות בית-הדין; בזיון בית-הדין; העברת הדיון; פרסום שמות הצדדים - עקרון הפומביות; תיקון טעות בפסק-דין; עילת פסלות; סדרי דין השאובים מתקנות סדר הדין האזרחי מכוח סעיף 33 לחוק בית-הדין; הליכים בבית-דין אזורי - מקום השיפוט; הליכי ביניים להבהרת כתב טענות; גילוי מסמכים; פרטים נוספים; שאלון; הזמנת עדים; ערעור על החלטה אחרת של רשם בית-הדין הארצי; פסיקת הוצאות; דיני הראיות בבתי-הדין לעבודה ועוד נושאים רבים אחרים.

משפט העבודה בישראל - סדרי דין וראיות בבתי-הדין לעבודה
מחיר הספר
99.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן