מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

אכיפת דיני העבודה - הסכמים קיבוציים וחוק יישוב סכסוכי עבודה - הדין, ההלכה והמעשה

אריאל לוין, עו"ד
תאריך הוצאה אוגוסט 2019
במבצע

 

לתוכן העניינים המלא של הספר... לחץ/י  כאן

 

 

אכיפת דיני העבודה הפכה לנושא מרכזי בפעולות הרשויות הרגולטוריות במדינה. החוק להגברת האכיפה של דיני העבודה, התשע"ב-2011 הפך במרוצת השנים לנושא חשוב בפסיקת בתי-המשפט ומעורבות הרשויות הרגולטוריות במדינה. בצד מערכת אכיפה זו קיימים הדינים ביחסי העובד והמעביד עליהם חלים דיני העבודה הרגילים וכן יחסי העובד-מעביד החוסים, בנוסף לדינים אלה, תחת הוראות ההסכמים הקיבוציים במשק הישראלי. ועל כל אלה מתווסף גם חוק יישוב סכסוכי עבודה החולש על בירור, בין היתר, של המחלוקות הקיבוציות.

 

חשיבותו של הספר היא בכך שהוא מביא תחת "מטריה" אחת את כל הדינים וההלכות של בתי-הדין לכל ערכותיהם במסגרת מאות תמציות פסיקה. הניתוח, ההסברים והפסיקה מוגשים בנפרד לכל סעיף וסעיף של החוק. גישה זו מאפשרת שימוש יעיל וקל בחיבור המשפטי באשר הנזקק לספר מוצא את תשובתו מייד וליד כל סעיף וסעיף של החוק ושל התקנות השייכות אליו שהוצאו מכוחו. הספר מוגש בכריכה קשה ומהודרת ונושא כ- 620 עמודים.

 

מבין הנושאים שבספר (חלקי):

 

  • שער א': חוק להגברת האכיפה של דיני העבודה, התשע"ב-2011: ההליך המינהלי; עיצום כספי; התראה מינהלית למעסיק; הטלת עיצום כספי על מזמין שירות; פרסום בדבר הטלת עיצום כספי; סמכויות פיקוח; מעסיקים במשותף; אחריות פלילית של מזמין שירות; אחריות עובד ברשות ציבורית; תקנות להגברת האכיפה של דיני העבודה (הפחתה של סכום העיצום הכספי), התשע"ב-2012; היחס שבין חוק שוויון הזדמנויות והחוק להגברת אכיפה ועוד נושאים רבים אחרים.

 

  • שער ב': חוק הסכמים קיבוציים, התשי"ז-1957: הגדרת הסכם קיבוצי; סוגי הסכמים קיבוציים; ארגון יציג לגבי הסכם קיבוצי מיוחד; ארגון יציג לעניין הסכם כללי קיבוצי; שינוי ביציגות אינו פוגע בהסכם; רישום; היקפו של הסכם קיבוצי מיוחד; זכויות וחובות של עובד ומעסיק; איסור לוותר על זכויות ועוד נושאים רבים אחרים.

 

  • שער ג': חוק יישוב סכסוכי עבודה, התשי"ז-1957: ממונים על יחסי עבודה; סכסוך עבודה; הצדדים בסכסוך עבודה בין מעסיק לעובדיו; ייצוג המעסיק; תיווך; מסירת הודעות על סכסוך עבודה; עדיפות הסכם קיבוצי; חובת הודעה על שביתה והשבתה; הסכם ליישוב הסכסוך; הסכם קיבוצי בשירות ציבורי - שביתה או השבתה בלתי-מוגנת ועוד נושאים רבים אחרים.

 

 

 

אכיפת דיני העבודה - הסכמים קיבוציים וחוק יישוב סכסוכי עבודה - הדין, ההלכה והמעשה
מחיר קטלוגי
520.00 ₪
מחיר באתר
171.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן