מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

מפתח הפיצויים המקיף בדיני הנזיקין (תאונות דרכים) (מהדורת 2019)

דוד אור-חן, עו"ד
תאריך הוצאה ספטמבר 2019
חדש

לתוכן העניינים המלא של הספר... לחץ/י  כאן

 

 

לראשונה בארץ מוגשת מהדורת 2019 של מפתח, המפרט את שיעורי הפיצויים שנפסקו בערכאות השונות של בתי-המשפט בתביעות על-פי חוק הפלת"ד - תביעות בגין תאונות דרכים. החידוש במהדורה זו הינו עדכון תמציות ההלכה הפסוקה ובעיקר הגשת תקנות סדר הדין האזרחי החדשות (התשע"ט-2018) והעמדת הדין הישן מול החדש לרבות דוגמאות של כתבי תביעה לפיצויים בגין פגיעות עקב תאונות דרכים.

 

המפתח מתאר לפרטי פרטים את אחוז הנכות; סכום הפיצויי הכולל שנפסק; תאריך התאונה; גובה הפיצויים הכולל לרבות ראשי נזק; גיל התובע (שנת לידה); סוג פגיעה (אורטופדית/אחר); שם הרופאים שנתנו חוות-דעת; מקצוע של הנפגע; תיאור הנזק; תשלום תכוף; שם חברת הביטוח; שם השופט/ת; בא-כוח התובע; בא-כוח הנתבעת; תאריך פסק-הדין; שם המומחה מטעם בית-המשפט ועוד פרמטרים נוספים.

 

המפתח מחולק למספר חלקים (המוגשים במתכונת הנ"ל):

 

האחד, מבוא לספר כולל את התחיקה הנוגעת לתאונות דרכים לרבות תקנות סדר הדין האזרחי, התשע"ט-2018 והצבת הדין החדש מול הדין הישן וכן  דוגמאות כתבי תביעה. 

 

השני, פסיקות בתי-המשפט בנכויות עד ל- 100 אחוז נכות. 

 

השלישי, פסיקות בתי-המשפט לגבי נכויות בשיעור של 100 אחוזי נכות. 

 

הרביעי, תאונות דרכים בהם מעורבים קטינים. 

 

החמישי, תביעות עזבון.

 

השישי, פסיקות בהליך פשרה או הצעות בית-המשפט. 

 

השביעי, פסיקות באשר למינוי מומחים רפואיים.

 

השמיני, בקשות לתשלום תכוף.

 

התשיעי, בקשות לעיכוב ביצוע תשלומי פיצויים.

 

העשירי, עניינים שונים כגון בקשות להגשת ראיות לסתור ועוד.

 

"מפתח הפיצויים המקיף" מגיש לכל העוסק בתחום הנזיקין תמונה ברורה של פסיקת בית-המשפט לפרטיה. הספר כולל גם מפתחות אלפביתיים שונים להקלת ההתמצאות וחיפוש הכוללים את סוגי הנכויות, חלקי הגוף שנפגעו, מומחים ועוד. מדובר ב- למעלה מ- 500 תמציות פסיקה במתכונת המבארת את חישוב הפיצויים והפסיקות השונות כאמור לעיל.

 

המחבר הינו מבכירי עורכי-הדין בתחום הביטוח, הנזיקין ותביעות ייצוגיות. שימש במשך 16 שנה כיו"ר ועדת נזיקין במחוז תל-אביב וכיו"ר פורום הנזיקין של לשכת עורכי-הדין וכן הרצה במכון להשתלמויות של לשכת עורכי-הדין ובכנסים רבים של לשכת עורכי-הדין. הספר מוגש בכריכה מהודרת.

מפתח הפיצויים המקיף בדיני הנזיקין (תאונות דרכים)  (מהדורת 2019)
מחיר קטלוגי
598.00 ₪
מחיר באתר
598.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן