מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

אימהות - דין, הלכה ומעשה (הריון - שמירת הריון - לידה - חופשה והפסקת עבודה)

אריאל לוין, עו"ד
תאריך הוצאה פברואר 2020

 

לתוכן העניינים המלא של הספר... לחץ/י  כאן

 

 

לראשונה בארץ ספר יחיד וייחודי המקיף את כל זכויות האם החל משלב ההריון וכלה בעבודה לאחר הלידה.

 

הוראות הדינים השונים נתנו מענה ברור לזכויות אלה וההלכה הפסוקה דאגה לקבע זכויות אלה בפסיקה עניפה של בתי-המשפט ובתי-הדין לעבודה.

 

רשימת הזכויות מפורטת בחוק הביטוח הלאומי (נוסח משולב), התשנ"ה-1995; חוק עבודת נשים, התשי"ד-1954; חוק פיצויי פיטורים, התשכ"ג-1963; חוק הודעה מוקדמת לפיטורים ולהתפטרות, התשס"א-2001 ותקנות מכוח חוקים אלה ועוד.

 

הספר מכסה את הפן העיוני והמעשי והופך אותו לכלי עזר רב ערך לכל מי שעיסוקו או מעמדו משיק לסוגיה כה חשובה זו. למעשה, כל אם או יחיד ויחידה ימצאו בספר זה מורה דרך יסודי מקיף לכל זכויות האמהות {והגבר העובד בהתאמה}.

 

הדיון מקיף סוגיות חשובות כגון מצבים של שמירת הריון וזכויות האם לקראת לידה בעבודה וכן התנהגות המעסיק, זכויות היולדת בביטוח לאומי ועל-פי חוק עבודת נשים, זכותה בעבודה במהלך ההריון, שמירת הריון ולאחר הלידה ועוד.

 

הספר מחולק לארבעה חלקים, כל חלק עוסק באחד מן החוקים הנ"ל הדן בזכויות האם תוך שתחת כל סעיף שבחוק מופיעים דברי הסבר, הדין עצמו וכן תמצית ההלכה הפסוקה. הספר מוגש בכריכה קשה.

 

אימהות - דין, הלכה ומעשה  (הריון - שמירת הריון - לידה - חופשה והפסקת עבודה)
מחיר קטלוגי
598.00 ₪
מחיר באתר
250.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן