מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

מורה דרך ל"ימי הקורונה" - ההגבלות (צווים ותקנות), דיני עבודה (חל"ת, אבטלה ועוד), מיסים, ארנונה

איריס מרקוס, עו"ד
תאריך הוצאה מרץ 2020

 

לתוכן העניינים של הספר - לחץ/י כאן

 

לאור המצב!!! אוצר המשפט מאפשרת לכל רוכש לקרוא את הספר (המלא) שרכש, און-ליין מכל מקום (במשרד, בבית וכיוצא בזה). שאל/י את נציג המכירות לגבי קריאת הספר במלואו און-ליין.


סערת ה"קורונה" הכניסה את המדינה לטלטלה בכל תחומי החיים, עבודה, בילוי, עסקים ועוד. ים של צווים ותקנות לשעת חירום באו להתוות את דרך חיי המיגזר הפרטי והעיסקי, העובד השכיר והעצמאי.

 

הגבלות רחבות על פעילות המשק, הגבלת התנועה, הגבלת תפקוד העסקים השונים ועוד, הולידה את הצורך בהכנת חיבור זה המהווה מורה נבוכים לאזרח, לשכיר ולעצמאי. בצד הצווים והתקנות החלו לבצבץ פסיקות של בתי-המשפט בעניינים הקשורים בביצוע הצווים והתקנות.

 

מורה הדרך מחולק לשלושה שערים:

 

האחד, מכיל את כל הצווים והתקנות הקובעים את ההגבלות השונות על האזרח ועל המערכת העסקית לרבות פסיקות בתי-המשפט;

 

השני, מכיל את כל הוראות הדין והוראות המוסד לביטוח לאומי הכוללות את הזכויות של העובדים אשר מוצאים לחופשה ללא תשלום (חל"ת) או מפוטרים בשל המצב הקשה. בנוסף מובאים דברי הסבר באשר לדרכי קבלת דמי האבטלה תוך הצגת הוראות הדין על-פי חוק הביטוח הלאומי ועוד;

 

השלישי, מכסה את הוראות שלטונות המס ביחס להתמודדות המערכת העסקית עם הוראות מס הכנסה, מס ערך מוסף לרבות הקלות שונות וכן הוראות ביחס למיסוי מוניציפלי כגון הארנונה ודרך התמודדות של הרשויות כיום ודרכים להתמודדות באמצעות הדין הקיים.

מורה דרך ל"ימי הקורונה" - ההגבלות (צווים ותקנות), דיני עבודה (חל"ת, אבטלה ועוד), מיסים, ארנונה
מחיר קטלוגי
198.00 ₪
מחיר באתר
198.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן