מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

מנהל עזבון - זכויותיו, חובותיו וסמכויותיו

איריס מרקוס, עו"ד
תאריך הוצאה ספטמבר 2022

 

לתוכן העניינים של הספר - לחץ/י כאן

 

הספר כולל הסברים בנוגע לתפקידו של מנהל העזבון ומבהיר בשפה ברורה וקולחת (כולל טקסטבוק) את תפקידו של מנהל העזבון בראי פסיקת בית-המשפט לענייני משפחה. ספר חובה לכל העוסקים בתחום דיני הירושה והעזבון.

 

מבין פרקי הספר (חלקי):

 

הגדרת המונח "עזבון" והנכסים הנכללים בעזבון, דין תשלומים על פי ביטוח, "זולת אם הותנה שהם מגיעים לעזבון", ביטוח חיים, פיצויי פיטורין, קופת גמל, קרן השתלמות, אמצעים לשמירת העזבון ומינוי מנהל עזבון זמני, "עיכוב זמני של פעולות בנכסי העזבון", "מעוניין בדבר" על פי סעיף 67, 77 ו– 78 לחוק הירושה, באילו מקרים ימנה בית המשפט מנהל עזבון זמני, סמכויותיו ותפקידיו של מנהל עזבון זמני, מינוי מנהל עזבון והגשת הבקשה למינוי, ההבדל בין מנהל עזבון לבין מנהל עזבון זמני,, תקופת המינוי, מינוי מנהל עזבון – החלטה אחרת או פסק דין, כשרות להתמנות, "יחיד", "תאגיד", מנהל עזבון שאיננו תושב ישראל, האפוטרופוס הכללי – סעיף 96 לחוק הירושה, הסכמה להתמנות כמנהל עזבון, הוראות המוריש, הליכים בבית המשפט, תפקידיו וסמכויותיו של מנהל העזבון, ציון תפקידו של מנהל העזבון וחובותיו – תקנה 39 לתקנות הירושה, הוראות בית משפט ובקשה למתן הוראות, פרטת העזבון, שומה, השקעת כספים והדרכים להשקעת כספי העזבון, חשבונות, דו"ח ומתן ידיעות, בדיקת דו"חות, אחריותו של מנהל העזבון, ערובה ומימושה, שכרו של מנהל העזבון, "הוראות מעבר", פקיעת המשרה, מנהלים אחרים, "אישור מראש או למפרע", הוראות המוריש, סמכויות מנהל העזבון, כינוס נכסי העזבון, הזמנת הנושים, במה מסלקים חובות העזבון, חובות מובטחים, חובות בעתיד וחובות על תנאי, סדר עדיפות בין חובות העזבון, בירורם וסילוקם של חובות, פשיטת רגל של עזבון, חלוקת העזבון על ידי מנהל עזבון, נכסים שאינם ניתנן לחלוקה, משק חקלאי ועוד נושאים רבים אחרים.

מנהל עזבון - זכויותיו, חובותיו וסמכויותיו
מחיר קטלוגי
498.00 ₪
מחיר באתר
99.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן