מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

חוק האזנת סתר, התשל"ט-1979 - הדין, ההלכה הפסוקה והמעשה

אריאל לוין, עו"ד
תאריך הוצאה ינואר 2024

 

לתוכן העניינים של הספר - לחץ/י כאן

 

לראשונה בארץ הספר היחידי המגולל מבט משפטי ומעשי על סוגייה שהפכה לנושא בכל תחומי החיים - האזנת הסתר.

 

האזנת הסתר הפכה לכלי ראייתי בידי בעלי דין במשפט האזרחי ולכלי חקירתי ועוד במסגרת פעולות המשטרה. רוצה לומר, נושא הקלטות הסתר הפכו כלי ראייתי הן במסגרת המשפט האזרחי ובכל תחומים והן במסגרת המשפט הפלילי.

 

על-כן נודעת חשיבות מיוחדת לספר יחיד ומיוחד זה שאין בנמצא כמוהו על מדפי הספרות המשפטית.

 

ייחודו של הספר בכך, שלראשונה מוגש ספר יחיד ויחידי המציג לא רק את הצד התיאורטי המלווה בדברי מלומדים, את הדינים השונים הנוגעים להאזנת סתר,  אלא גם את יישומו של החוק בצד הפרטי ובהלכה הפסוקה (על-ידי תמציות הלכה רבות ומגוונות של כל ערכאות בתי-המשפט).

 

הספר חובק ארבעה שערים:

 

שער א': כללי הדן, בין היתר, בחוק הגנת הפרטיות וחוק חופש המידע - איזון ותכליות,  חיסיון, סודיות וקבילות, תמציות הלכה ועוד.

 

שער ב': חוק סדר הדין הפלילי (נוסח משולב), התשמ"ב-1982: החקירה, חומרי החקירה והחיסיון, חקירת משטרה, הליכי חקירה, מהו חומר חקירה, האזנת סתר, תמציות הלכה ועוד.

 

שער ג': האזנת סתר - חומרי ראיה - קבילותו של סרט הקלטה במשפט הפלילי והאזרחי, סוגי ראיות, דיני פסלות של הראיות החפציות, קבילותו של סרט הקלטה, ראיה משנית להקלטה - קבילותה, תמציות הלכה ועוד.

 

שער ד': חוק האזנת סתר, התשל"ט-1979 - דברי הסבר והלכה הפסוקה, סעיפי החוק, האזנת סתר בענייני משפחה, האזנת סתר בהליכים בבתי-הדין לעבודה, תמציות הלכה ועוד.

חוק האזנת סתר, התשל"ט-1979 - הדין, ההלכה הפסוקה והמעשה
מחיר הספר
65.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן