מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

הערות אזהרה בעין המשפט בישראל

גיא יעקב, עו"ד ונוטריון
תאריך הוצאה יולי 2023

 

לתוכן העניינים של הספר - לחץ/י כאן

 

דיני המקרקעין חולשים על אושיות חיינו בין במישור הפרטי ובין במישור הציבורי.

 

עסקאות במקרקעין בין אדם פרטי לחברו או בין אדם לתאגידים (קבלנים ועוד), יחסים בין אדם וגופים הציבוריים בפעולותיהם במקרקעין ועוד, הינם דבר נפוץ. ובכל אלה תופס מקום נכבד המוסד של הערת האזהרהמוסד זה הינו נגזרת של כל עסקה במקרקעין בין כל קבוצות המתקשרים דלעיל.

 

עסקאות מורכבות במקרקעין, כגון קבוצות רכישה, תמ"א, רכישה מקבלן ועוד, אינן ברות ביצוע ללא הפעלה ויישום של מוסד הערת האזהרה.

 

הערת האזהרה מהווה מחסום והגנה על כל עיסקה במקרקעין באשר היא. לא משנה הצורה אותה תלבש העסקה במקרקעין, תמיד הערת האזהרה תהווה תנאי בל יעבור לאבטחת העסקה או להגנה על הצדדים המתקשרים, בין אם מדובר בפרטיים ובין אם מדובר במוסדות ציבוריים.

 

משום כך נודעת חשיבות מירבית לספר זה המכיל, בין היתר, הוראות הדין השונות, דברי הסבר ותמציות הלכה רבות.

 

כמו-כן הספר דן בהליכי הרישום של ההערה והגופים המוסמכים לכך.

 

זאת ועוד. חשיבותה של הערת האזהרה מצוייה אף במסגרת היחסים שבין עורך-הדין והלקוח בעת עריכת הסכמי מכר מקרקעין. חשיבותה של ההערה הינה כה רבה עד כי כל מחדל של עורך-דין ברישומה יהווה בסיס לתביעת רשלנות. על-כן מובאים בספר גם התייחסות מפורטת לאחריות עורכי-דין.

ללא תמונה
מחיר קטלוגי
485.00 ₪
מחיר באתר
99.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן