מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

דוגמאות כתבי טענות בבית-משפט לענייני משפחה על-פי תקנות בימ"ש לענייני משפחה (סדרי דין) ובביה"ד הרבני

שלומי נרקיס, עו"ד ונוטריון
תאריך הוצאה מרץ 2021

דוגמאות כתבי טענות בבית-משפט לענייני משפחה על-פי תקנות בית-משפט לענייני משפחה (סדרי דין), התשפ"א-2020 ותקסד"א החדשות (תשע"ט) ובבית-הדין הרבני

 

הערה: כל רוכש של הספר יקבל גישה אינטרנטית לספר (בגירסת וורד!!!).


במידה והספר נרכש און-ליין (מאובטח), הרוכש יוכל להיכנס עם שם המשתמש והסיסמא שהזין בעת ביצוע הרכישה.


במידה ורכשת את הספר באמצעות נציג מכירות, שם המשתמש והסיסמא ימסרו לך באמצעותו

 

לתוכן העניינים של הספר - לחץ/י כאן

 

ביום 29.12.20 נכנסו לתוקפן תקנות בית-משפט לענייני משפחה (סדרי דין), התשפ"א-2020 (תיקראנה להלן: "תקנות בית-משפט").

 

תקנות בית-משפט הנ"ל קובעות כי "תקנות סדר הדין האזרחי יחולו על הליכים בבית-משפט לענייני משפחה בשינויים המחוייבים לפי העניין, אלא-אם-כן נקבע אחרת בתקנות אלה".

 

בתקנות בית-משפט הנ"ל ישנן גם הוראות ספציפיות המחילות את תקנות סדר הדין האזרחי החדשות (תשע"ט). כך למשל, לגבי דיון מקדמי נאמר כי "דיון מקדמי בין בעלי הדין כאמור בתקנות 34 עד 36 לתקנות סדר הדין האזרחי, יחול בתובענה שהוגשה לפי תקנה 15(א)(1) או (ג) בכפוף לתקנות 38 ו- 39 לתקנות סדר הדין האזרחי...".

 

באשר לפורמט כתבי הטענות נקבע בתקנות בית-משפט הנ"ל, כי יש להגיש את כתבי הטענות בבית-משפט לענייני משפחה בהתאם לפורמט שנקבע בתקנות סדר הדין האזרחי, התשע"ט-2018 החדשות

 

כידוע, תקנות סדר הדין האזרחי, התשע"ט-2018 החדשות קיבעו פורמט ברור לכתבי הטענות הן מבחינת נוסח כתב הטענות והן לגבי היקף כתב הטענות. בשל כך חשיבותו של חיבור זה המבהיר באופן חד וברור כיצד על כתב הטענות להיות מוגש.

 

הכנת הדוגמאות דרשה ניווט בין תקנות בית-משפט ותקנות סדר הדין האזרחי החדשות (תשע"ט) על-מנת להגיע לדוגמא המושלמת שתקל על עורכי-הדין בהכנת כתבי הטענות ובעיקר התאמתן לכל ענייני המשפחה שבסמכות בית-המשפט לענייני משפחה.

 

חיבור זה בנוי בהתאם לתקנות בית-משפט לענייני משפחה (סדרי דין) ותקנות סדר הדין האזרחי החדשות (תשע"ט) לרבות הודעות מנהל בתי-המשפט בדבר היישום של תקנות סדר הדין האזרחי החדשות (תשע"ט) מיום 21.12.20 ומיום 15.03.21.

 

חיבור זה כולל גם דברי הסבר לתיקונים האמורים וכן דוגמאות כתבי טענות (כגון: כתבי תביעה, כתבי הגנה, סיכומים, ערעורים וכיוצא בזה) בנושאים שונים הן בבית-המשפט לענייני משפחה (בהתאם לתיקונים האמורים לעיל) והן בבית-הדין הרבני.

 

להלן חלק מנושאי הספר: משמורת ילדים; מזונות ילדים; מזונות אישה; הסכמי גירושין; הסכמי ממון; שלום בית; גירושין; כתובה; ענייני ירושה; ענייני רכוש ועוד.

 

חיבור זה אף כולל דוגמא מספרית כיצד מחשבים מזונות קטין במשמורת משותפת ובהתאם להלכת 919/15.

דוגמאות כתבי טענות בבית-משפט לענייני משפחה על-פי תקנות בימ"ש לענייני משפחה (סדרי דין) ובביה"ד הרבני
מחיר קטלוגי
498.00 ₪
מחיר באתר
355.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן