מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

קודקס דיני החינוך המקיף של מדינת ישראל (הדינים, דברי הסבר והלכה פסוקה)

איריס מרקוס, עו"ד
תאריך הוצאה דצמבר 2020

לתוכן העניינים של הספר - לחץ/י כאן

 

להשארת הודעה - לחץ/י כאן

 

לראשונה בארץ הקודקס המקיף של כל הדינים הנוגעים לחינוך (כולל גנים ציבוריים ופרטיים) לרבות דברי הסבר, תמצית ההלכה הפסוקה וחקיקת הקורונה המיוחדת למערכת החינוך. 

 

רשת דינים מסועפת מהווה את מטריית הזכויות והחובות במערכת החינוך (של בתי הספר, התלמידים, ההורים והפיקוח הציבורי והממשלתי ועוד).

 

על-כן, נודעת חשיבות לעבודה הרבה שהושקעה בסקירת רשת זו לרבות דיני החינוך, דברי הסבר ותמציות הלכה לכל העוסקים בתחום החינוך לכל גווניו.

 

חלק נכבד מן הקודקס הנ"ל מקיף את זכויות המורים וחובותיהם, זכויות התלמידים וכל החקיקה הנוגעת לכך, מיסוי מוניציפלי החל על מוסדות חינוך או פוטר אותם.

 

הספר - היחידי והמקיף בתחומו - מעבר להבאת התמונה המלאה על מערכת החינוך במדינת ישראל דן גם בדינים השונים כגון: חוק לימוד חובה חינם, חוק חינוך ממלכתי, חוק לימוד ילדים חולים, חוק חינוך מיוחד, חוק הפיקוח, חוק זכויות התלמיד, חוק ארוחה יומית ותקנות שונות הנגזרות מחוקים אלה.

קודקס דיני החינוך המקיף של מדינת ישראל (הדינים, דברי הסבר והלכה פסוקה)
מחיר קטלוגי
498.00 ₪
מחיר באתר
99.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן