מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

זכויות אסיר (דין, הלכה ומעשה)

אברהם (אבי) ששון, עו"ד ונוטריון
תאריך הוצאה יולי 2023

לתוכן העניינים של הספר - לחץ/י כאן

 

להשארת הודעה - לחץ/י כאן

 

זכויות אסירים קנו להם בעת האחרונה במה לאירועים רבים שהניבו פסיקות רבות של בתי-המשפט וועדות שירות בתי הסוהר.

 

על-כן נודעת חשיבות מרובה לחיבור מקיף זה שלראשונה בארץ מקיף את כל תחום זכויות האסירים וועדות השחרורים לסוגיהם.

 

בצד הבאת דברי החקיקה הקשורים לזכויות האסיר מובאים זה בצד זה אף דברי הסבר וכן פסיקות של בתי-המשפט לכל ערכאותיהם והועדות השונות הדנות בזכויות האסיר. מדובר במאות פסיקות ובנושאים רבים ומגוונים.

 

זאת הדגיש, בצד מבט תיאורי של סוגיות הקשורות לזכויות האסיר ובחרויות הפרט מובא אף הצד הפרקטי והמעשי המובל בצורה של דברי הסבר, דברי חקיקה והפסיקות השונות הלכה למעשה.

 

מבין נושאי הספר (חלקי):

 

כבוד האדם (האסיר) וחירותו; התערבות בית-המשפט בהחלטות השב"ס; זכויות קטינים במאסר; הפרדה מיגדרית; כניסת מבקרים למתקני כליאה; סדרי הדין בהגשת עתירת אסיר; עתירה לבית-הדין הגבוה לצדק; רשות ערעור איננה ניתנת כדבר בשיגרה; סמכותו של עצור להגיש עתירת אסיר; עיון במידע חסוי; עתירות אסיר בעניינים שונים כגון: יציאה לחופשה, הכנסת ציוד לבית הכלא, התייחדות, תזונה, שיחות טלפוניות, תנאי איוורור ועוד; עתירת אסיר - אסיר בטחוני; עתירת אסיר כנגד הממונה הארצי על עבודות שירות; עתירת אסיר על החלטת ועדת שחרורים לרבות שיקול הוועדה, שחרור אסיר הנושא מאסר בשל עבירת אלימות או מין בתוך המשפחה, רישיון למשוחרר על תנאי ועוד נושאים רבים אחרים

זכויות אסיר (דין, הלכה ומעשה)
מחיר קטלוגי
299.00 ₪
מחיר באתר
99.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן