מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

הקודקס המקיף לשאלות ותשובות במשפט האזרחי

עוה"ד אליעזר פני-גיל ושלומי נרקיס
תאריך הוצאה מאי 2023

לתוכן העניינים של הספר - לחץ/י כאן

 

לראשונה החיבור הייחודי המביא לכל העוסקים במשפט את דרכי ההכלה והפנמה של תקנות סדר הדין האזרחי, התשע"ט-2018 בפסיקת בתי-המשפט לכל ערכאותיהם.

 

אוצר המשפט הביאה לראשונה בתחילת דרכן של התקנות את בשורת התקנות במספר חיבורים משפטיים, אולם אז בתי-המשפט עדיין התחבטו בדרך יישומן של התקנות ועורכי-הדין טרם הכילו את התקנות הלכה למעשה. עתה בחיבור משפטי יסודי ומקיף את כל פסיקותיהם הרבות של בתי-המשפט מיום התקנת התקנות והדרך בה יישמו בתי-המשפט הללו את התקנות, מביאים המחברים פסיפס רציני של שאלות ותשובות פרי פסיקות אלה המקיף את כל התקנות, אחת לאחת.

 

זאת להדגיש, חרף ההתלבטויות שהיו לכל הגורמים ביישום התקנות בתחילת דרכן, הרי כיום, אין ספק שהכל הפנימו והכילו את התקנות וההליך המשפטי מתנהל בדווקנות על-פי הוראות התקנות בניווט על של בתי-המשפט לכל ערכאותיהם.

 

החיבור הייחודי - להבדיל מחיבורים משפטיים אחרים שחוברו לאחר כניסתן לתוקף של התקנות - המובא בפני כל העוסקים במשפט בנוי משערים לפי פרקי התקנות. כל שער מחולק כלהלן:

 

* התקנות עצמן;

 

* דברי הסבר;

 

* מבט לעבר והשוואה לתקנות הקודמות;

 

שאלות ותשובות, מפורטות פרי ניתוח התקנות ויישומן על ידי פסיקות בתי המשפט וזאת באמצעות מאות תמציות הלכה.

 

מרקם משותף של הנושאים דלעיל מביא פתרונות ודרכי יישום התקנות ויש בו כדי להוביל את העוסקים במשפט לניהולו הנכון של ההליך המשפטי. מרקם משותף זה מהווה שילוב מדהים של מבט עיוני על התקנות ובעיקר מבט מעשי ופרקטי מיוחד במינו.

 

החשיבות בהגשת חיבור זה היא הפיכתו לכלי עזר, לכל שופט, עורך-דין, משפטן, מתמחה וכל העומד לקראת בחינות לשכת עורכי-הדין, לגבי יישום התקנות הלכה למעשה תוך הכוונת המשתמש גם באמצעות שאלות ותשובות בכל שער ושער של הספר.

 

יודגש כי הדרך של השאלות והתשובות, מעבר למתן פתרונות ופסיקות ויישום התקנות, הן מאפשרות לכל המבקש (שופט, עורך-דין, מתמחה או סטודנט) להכיר את התקנות תוך בחינה עצמית של הבקיאות בתקנות וסדרי הדין.

הקודקס המקיף לשאלות ותשובות במשפט האזרחי
מחיר קטלוגי
598.00 ₪
מחיר באתר
99.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן