מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

שחיתות ציבורית - שוחד, מרמה והפרת אמונים במשפט הישראלי

אברהם (אבי) ששון, עו"ד
תאריך הוצאה אוקטובר 2022

לתוכן העניינים של הספר - לחץ/י כאן

 

עבירת השוחד זכתה לחיבורים תיאורטיים משפטיים רבים של מלומדי משפט ידועים.

 

החיבור המשפטי במיוחד המוגש כעת הינו יחיד וייחודי באשר הוא משלב יחד את הפן התיאורטי והמעשי של עבירות השוחד והמרמה והפרת האמונים.

 

הספר אינו אלא פסיפס מקיף ומעודכן של התיאוריה, המעשה וההלכה הפסוקה שפסגתה סקירת מהותה של עבירת השוחד, על-ידי כב' השופט י' עמית ב- ע"פ 5405/21 ואחרים.

 

כאמור בצד הניתוח התיאורטי של העבירות דנן מובאות מאות תמציות פסיקה הדנות בעבירות אלה על-פי קבוצות נבחרי ציבור שונות וכן תמציות הלכה הדנות ברמת הענישה בעבירות אלה.

 

עבירת המרמה והפרת אמונים הינה עבירה שהיתה והינה נושא למחקרי משפט רבים ופסיקות בתי-המשפט רחבות ומקיפות בשל היותה מעין עבירת סל לשלל התנהגויות פליליות של נבחרי ציבור שלא תמיד הגיעו לדרגת עבירת השוחד או עבירה חמורה אחרת. על-כן בהגשת הספר והדיון בו בשתי העבירות הופכות אותו ליחיד ומיוחד.

 

הספר ישמש כלי לעזר לכל העוסקים בתחום עבירות הצווארון הלבן, עורכי-דין, משפטנים, גופים ציבוריים ועוד.

 

יש לחזור  ולהדגיש, כי הספר מהווה פסיפס מלא שבו שזורים, הסברים, הלכות משפטיות, תמציות פסיקותיהם של כל בתי-המשפט וכן את דברי המלומדים.

 

הספר מוגש בכריכה קשה ומונה למעלה מ- 600 עמודים.

שחיתות ציבורית - שוחד, מרמה והפרת אמונים במשפט הישראלי
מחיר קטלוגי
535.00 ₪
מחיר באתר
99.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן