מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

דיני ביקורת במדינת ישראל

ד"ר פ' נרקיס
תאריך הוצאה דצמבר 2022

דיני ביקורת במדינת ישראל -

דין ופסיקה, ביקורת המדינה, ביקורת רשויות מקומיות וביקורת פנימית

 

לתוכן העניינים של הספר - לחץ/י כאן

 

הביקורת על הרשויות הציבוריות במדינת ישראל הינה עוגן יסוד של מינהל תקין. משום כך נודעת חשיבות מרובה לספר הנדון שמשלב בתוכו הן את הצד העיוני של הנושא, הן את הדין והן את הצד המעשי. פסיקות בתי-המשפט בנושאים השונים מאירים את תחום הביקורת לכל גווניו.

 

הספר מושתת על מספר חלקים:

 

חלק ראשון: ביקורת המדינה הכולל עקרון הפומביות, זכות שימוע של עובד ושיקולי ביקורת, טוהר מידות, ניגוד עניינים, מינוי מבקר המדינה, משרד מבקר המדינה, תפקידיו וסמכויותיו של מבקר המדינה, פרסום דו"חות וחוות-דעת מבקר המדינה, קבילות דו"ח מבקר המדינה ועוד;

 

חלק שני: ביקורת הרשויות הכולל סמכות מבקר העירייה, ביקורת הפנים על נבחר ציבור - סייגים לביקורת וניגוד עניינים, מבקר העירייה והוועדה לענייני ביקורת, שכרו של מבקר העירייה, השעיית או הפסקת עבודתו של מבקר העירייה, דו"חות מבקר העירייה, צוות לתיקון ליקויים ועוד;

 

חלק שלישי: חוק הביקורת הפנימית הכולל הביקורת הפנימית - מהותה, העובד והליכי הביקורת, חובת קיום ביקורת פנימית, התאמה לתפקיד, דיווח ודיון בממצאי המבקר, קבלת הביקורת כראיה, המצאת מסמכים וקבלת מידע ועוד.

 

כל החלקים דלעיל כוללים את הדינים השונים, דברי הסבר וניתוח התפקידים וכן את ההלכה הפסוקה. 

דיני ביקורת במדינת ישראל
מחיר קטלוגי
498.00 ₪
מחיר באתר
99.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן