מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

הפרשנות לחוק עוולות מסחריות

שלומי נרקיס, עו"ד ונוטריון
תאריך הוצאה ספטמבר 2023

לתוכן העניינים של הספר - לחץ/י כאן

 

בעידן של תחרות מסחרית הולכת וגואה, כשאמצעי הפרסום והנגישות לקהל פוטנציאלי של לקוחות הינם רבים ומגוונים, עדים אנו פעמים רבות להפרת זכויות של בעלי זכויות שונות במותגים ופרטים אחרים ובתחומים מסחריים שונים.

 

מכאן נודעת חשיבות לספר ייחודי זה המביא בפני המשתמש בצד הבאת החוק והתקנות גם דברי הסבר ועשרות תמציות הלכה של בתי-המשפט השונים.

 

ההלכה הפסוקה הסורקת מקרים אלה הינה רבה ודרך עיני הלכה זו אנו עדים למקרים שונים ומגוונים בהם נזעק בית-המשפט להגן על זכויות מסחריות שהופרו תוך בלימת השימוש בזכויות אלה על-ידי המפר והשתת סכומי פיצוי בגין אובדן מוניטין או הפסד הכנסות ועוד.

 

על-כן הבאנו חיבור יחידי וייחודי בנוף הספרות המשפטית כאשר בצד כל הוראת דין מובאים פרשנות של מלומדי המשפט שחיבוריהם ראו אור ואשר צוטטו בפסיקות בתי-המשפט, הסברים, הלכות משפטיות וכן עשרות תמציות מפסיקותיהם של כל בתי-המשפט לכל ערכאותיהם. התיאוריה והמעשה משולבים לכל אורכו של הספר.

 

הספר דן בנושאים הבאים:

 

האחד, הדן בחוק העוולות המסחריות לסעיפיו תוך הבאת דברי הסבר והלכות שונות;

 

השני, הדן בתקנות העוולות המסחריות הדנות בין היתר בכונס הנכסים ועוד בהתייחס לתקנות סדר הדין האזרחי, התשע"ט-2018 ועוד;

 

השלישי, הדן בעשרות תמציות הלכה של בתי-המשפט לכל ערכאותיהם.

הפרשנות לחוק עוולות מסחריות
מחיר קטלוגי
493.00 ₪
מחיר באתר
99.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן