מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

תקשורת, מחשבים, אינטרנט והרשתות החברתיות (דין, הלכה ומעשה)

איריס מרקוס, עו"ד
תאריך הוצאה יוני 2023

 

לתוכן העניינים המלא של הספר... לחץ/י  כאן

  

תחום האינטרנט והמחשבים הינו אחד התחומים שתפסו מקום נכבד - אם לא עיקרי - בחיי היום-יום של האזרח, הן בתחום הפרטי והן בתחום המסחרי והציבורי.

 

בצד מגמות חיוביות של השימוש באמצעי המחשבים והאינטרנט עלו וצפו שימושים בלתי-ראויים, בלשון המעטה, בכלי תקשורת אלה. אכן, חלק מענפי תחום נרחב זה, גם ידע ספרות משפטית פרי עיטם של מחברים מלומדים שונים, כל אחד בתחומו. דווקא משום כך נולד הצורך בהכנת חיבור משפטי אחד מקיף המכסה את כל התחומים לסוגיהם.

 

תחת קורתו של חיבור מקיף זה מוצאים אנו את כל הדינים וההלכות הקשורים בדיני האינטרנט והמחשבים. המחברת, שמושכת בעט הספרות המשפטית בתחומי משפט שונים, בחרה ליצור בספר מקיף זה כלי מושלם בידי אנשי המקצוע וכל מי שעיסוקו משיק לתחום האינטרנט והמחשבים.

 

המחברת לא הסתפקה רק בתיאוריות על התפתחות דיני המחשב והאינטרנט אלא יצרה את כל הכלים בהם ייבחנו פעולות שונות המתבצעות במסגרת תקשורת האינטרנט, הרשתות החברתיות והמחשבים.

 

רוצה לומר, תחומי האינטרנט והמחשבים משיקים לכל תחומי זכויות האזרח לסוגיהן. על-כן כל הנושאים הקשורים בדיני הקניין הרוחני (זכויות יוצרים, פטנטים ומדגמים, סימני מסחר), בדיני המסחר (החוזים, חוק עוולות מסחריות וכיוצא באלה), חוק הגנת הפרטיות, חוק איסור לשון הרע וחוק חופש המידע, חוק "הספאם") (כולל הדין הפלילי בנדון), מקבלים התייחסות מפורטת על-פי סעיפי החוק וכל פסיקות בתי-המשפט בנדון. בפרט מובאות כל פסיקות בתי-המשפט בנושאים אלה תוך הבלטת אלו הדנות בדיני האינטרנט והמחשבים והרשתות החברתיות לכל סוגיהן.

 

למעשה, הנזקק לספר מקבל את כל התשובות בכל הנושאים שכן, למשל, תחום זכויות היוצרים, מקבל ניתוח עמוק ומקיף של הוראות הדין וההלכה הפסוקה ויישומם בדיני האינטרנט והמחשבים. שער מיוחד מוקדש לנושא תביעות האינטרנט והמחשבים, העילות וההגנות. הספר מורכב מחמישה חלקים:

 

חלק א': כללי;

 

חלק ב': חוק המחשבים, התשנ"ה-1995, אינטרנט ותוכנת מחשב;

 

חלק ג': מחשבים ואינטרנט בזיקה לדיני הקניין הרוחני (זכויות יוצרים, פטנטים ומדגמים וסימני מסחר);

 

חלק ד': מחשבים ואינטרנט בזיקה להגנת הפרטיות (חוק איסור לשון הרע, חוק הגנה על הפרטיות, חוק חופש המידע)

 

חלק ה': מחשבים ואינטרנט בזיקה למשפט מסחרי. 

תקשורת, מחשבים, אינטרנט והרשתות החברתיות (דין, הלכה ומעשה)
מחיר הספר
99.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן