מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

דוגמאות כתבי טענות על פי תקנות סדר הדין האזרחי, התשע"ט-2018

שלומי נרקיס, עו"ד ונוטריון
תאריך הוצאה יוני 2019

 

הערה: כל רוכש של הספר יקבל גישה אינטרנטית לספר (בגירסת וורד!!!). במידה והספר נרכש און-ליין (מאובטח) נציג מטעמו ייצור עימך קשר וימסור לך את שם המשתמש והסיסמא לספר. 

 

 

לתוכן העניינים המלא של הספר לחץ/י כאן

 

כולל תיקון תשע"ט (מס' 3) מיום 27.05.19.

 

הרפורמה בסדר הדין האזרחי על-ידי התקנת תקנות סדר הדין האזרחי, התשע"ט-2018 מכילה אף צורה ועריכה מחייבות של כתבי הטענות בעניינים שונים. צורות אלה הינן כלי נוסף שבתקנות לניהולו התקין של ההליך, חובת תום-הלב בניהול ההליך, איסור על שימוש לרעה בהליך ועוד.

 

הנה-כי-כן, תקנות סד"א החדשות משקפות יישום של המטרות האמיתיות של ההליך השיפוטי שמטרתן הגעה לאמת ויישוב הסכסוכים בדרך מהירה חפה מכל "תרגיל" או "טקטיקה" הננקטים לא אחת על-ידי בעלי הדין, כל אחד בסברו שבכך יביא לחקר האמת.

 

היעדר ספרות בנושא התקנות סד"א החדשות מציפה שאלות רבות בהן מתחבט עורך-הדין בבואו לנסח כתב טענות. כך למשל, שאלה נפוצה היא, כיצד יש לנסח את כתב הטענות בהתאם לתקנות סד"א החדשות? מה השוני בצורת הניסוח של כתב הטענות כפי שהיה נהוג עד כה (בהתאם לתקנות סדר הדין האזרחי, התשמ"ד-1984) למול הצורה והעריכה הקבועות בתקנות סד"א החדשות?

 

מכאן נודעת החשיבות הרבה של חיבור זה אשר הופך לכלי עזר, כבר עתה, לכל שופט, עורך-דין, משפטן, מתמחה וכל העומד לקראת בחינות לשכת עורכי-הדין, הן לגבי המצב העכשווי (בהתאם לתקנות התשמ"ד הישנות) והן לגבי העתיד (בהתאם לתקנות סד"א החדשות).

 

זאת להדגיש, אין מניעה להשתמש בדוגמאות אלה - על-אף שהינן פרי תקנות סד"א החדשות - אף כיום ומייד. דוגמאות אלה רק תשרתנה את בעלי הדין כמו גם את בתי-המשפט ותביא כבר ליעילות הדיון וניהולו התקין.

 

הספר כולל עשרות רבות של דוגמאות להן יידרש עורך-הדין בהגשת התביעה, ההגנה, הערעור וכיוצא בזה בהליך המשפטי - והכל בהתאם לתקנות סד"א החדשות.

 

הדוגמאות כוללות, בין השאר, תביעות כספיות, נזיקין (תאונות, רשלנות רפואית ועוד), מקרקעין, לשון הרע, זכויות יוצרים, ביטוח, הרמת מסך, חוזים ועוד.

 

הספר מוגש בכריכה קשה ומהודרת.

דוגמאות כתבי טענות על פי תקנות סדר הדין האזרחי, התשע"ט-2018
מחיר קטלוגי
499.00 ₪
מחיר באתר
289.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן