מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

מורה דרך לתביעות "ספאם" (עילות תביעה - הגנות - סדרי דין - דוגמאות ותקדימים) 11/19

איריס מרקוס, עו"ד
תאריך הוצאה נובמבר 2019
חדש
במבצע

 

לתוכן העניינים המלא של הספר... לחץ/י  כאן

  

תופעת "דואר הזבל" קנתה לה אחיזה בכל תחומי החיים של האזרח. חברות מסחריות מקיימות שיווק אגריסיבי של מרכולתן בדרכים, שלא אחת, יש בהן כדי לפגוע בפרטיותו של האזרח, להטרידו ולהכניסו להוצאות שונות.

על-כן המחוקק מצא לנכון לקבוע כללים חמורים באשר להתנהלות הגופים העסקיים במדינת ישראל בפנייתם לאזרח. הפרת אותם כללים תביא לחיוב החברה המפרה בפיצויים וזאת על-פי נסיבותיו של כל מקרה ומקרה.

מכאן נולד הצורך הדחוף בהכנת מורה דרך זה המכנס תחת כנפיו את הוראות הדין וכן את מאות פסקי-הדין של בתי-המשפט המוגשים בצורה של תמציות פסקי-דין. דברי ההסבר, תמציות הפסיקה הרבות והוראות הדין ביחד יהוו מורה נבוכים לכל המתעסק בתביעות ה"ספאם" ולאזרח שעניינו בהבנת הנושא.

 

הספר מחולק לשישה שערים:

  • האחד, שער כללי, בו מוסבר הנושא באורח כללי וכן הוראות הדין;
  • השני, שער הדן בסדרי הדין והראיות ובכלל זה הסבר על בית-המשפט לתביעות קטנות במסגרתו מתבררות רבות מן התביעות בגין ההפרות השונות ועוד;
  • השלישי, שער הדן באחריות המפרסם באמצעות צד שלישי ובכלל זה היקף האחריות, היעדר האחריות במקרים מסויימים ועוד;
  • הרביעי, הסכמה לקבלת הודעות הפרסומיות או סירוב לקבלן ובכלל זה מהו דבר פרסומת, הסירוב כיצד, ההסכמה, הסכמה בצורות שונות ועוד;
  • החמישי, שער הדן בשיקול-דעת בית-המשפט בקביעת הפיצוי, אמות-המידה לפסיקת הפיצוי ומאות תמציות פסיקה במקרים שונים חיוב בפיצויים במקרים שונים, הפחתות הפיצוי, תום-לב של התובע ועוד;
  • השישי, שער הדן בתביעות ייצוגיות בגין הפרת הכללים הללו ובכלל זה מהות התביעה הייצוגית והבנת הליך זה של תביעה המתווסף להליכים כגון בית-המשפט לתביעות קטנות ובתי-המשפט הרגילים ועוד.

הספר המקיף יהווה כלי עזר רב ערך לכל מי שעיסוקו משיק בתביעות הספאם ובכלל זה.

 

מורה דרך לתביעות "ספאם"  (עילות תביעה - הגנות -  סדרי דין - דוגמאות ותקדימים) 11/19
מחיר קטלוגי
398.00 ₪
מחיר באתר
238.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן