מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

סדר הדין האזרחי - הלכה ומעשה (מהדורת 2022)

אריה ליכט, עו"ד
תאריך הוצאה מאי 2022

לתוכן העניינים של הספר - לחץ/י כאן

 

מיום צאת הספר לאור הותקנו תקנות סדרי הדין החדשות. תקנות אלה הביאו שינוי דרמטי בהתנהלות ההליך השיפוטי. אכן, בתחילת הדרך של יישום התקנות היו חבלי לידה שונים שחוו הן בעלי הדין והן בתי-המשפט אך בסיכומו-של-דבר הכל הפנימו את הצורך ביישום דווקני של התקנות.

 

עם-זאת עלה הצורך בהגשת חיבור זה כך שיכלול את יישומן של התקנות עד עצם היום הזה (מאי 2022) שבאו לידי ביטוי בהלכות בתי-המשפט לכל ערכאותיהם שנתנו כיוון ודרך של יישום התקנות.

 

הנה-כי-כן, התקנות החדשות מוכיחות כי בתי-המשפט כמהים היו להכוונה ברורה וכתובה באשר לשיקול-דעתם בניהול ההליך השיפוטי גם אם לפני כן שיקול-דעת זה היה בסמכותם.

 

חובת תום-הלב של בעלי הדין בניהול ההליך השיפוטי שהוכנסה באורח מפורש בתוך התקנות החדשות באה לידי ביטוי בהכרעות בתי-המשפט ובכוונת התנהגות בעלי הדין.

 

זאת, מבט על פסיקת בתי-המשפט מצביעה שעורכי-הדין כבר הפנימו באורח מושלם את החובה לפעול על-סמך התקנות החדשות הן באשר למבנה כתבי הטענות, היקפם של כתבי הטענות והן באשר ליישום תקנות רבות ובכללן אף אלה הדנות בסעדים הזמניים ועוד.

 

מעבר להיות הספר פסיפס מושלם של יישום התקנות החדשות (תשע"ט) במבנהו הינו ספר לימוד והדרכה לכל העוסקים במשפט כמו גם מורה נבוכים לסטודנטים ומתמחים.

 

הספר מוגש בשפה בהירה, קלה להבנה, תוך שההלכה הפסוקה מובאת בצורה של תמציות ההלכה.

 

הספר מוגש בכריכה קשה ומהודרת ומונה למעלה מ- 1,000 עמודים.

סדר הדין האזרחי - הלכה ומעשה (מהדורת 2022)
מחיר קטלוגי
598.00 ₪
מחיר באתר
350.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן