מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

דיני העיכבון במשפט הישראלי (מיטלטלין, חדלות פירעון, קבלנות, חוזים, חוק המכר, רשויות המס ועוד)

מלכי מרידור, עו"ד
תאריך הוצאה פברואר 2023

לתוכן העניינים של הספר - לחץ/י כאן

 

לראשונה על מדף הספרים המשפטי הייחודי ספר יחיד ומיוחד, עדכני ומקיף השוזר זה בזה את הפן התיאורטי של דיני העיכבון עם הצד המעשי תוך הבאת מאות תמציות מן ההלכה הפסוקה.

 

הספר מחולק לשני חלקים:

 

חלק ראשון, עיכבון מכוח דינים שונים ובכלל זה דיון בסעיף 11 לחוק המיטלטלין; סעיפים 11(א)-11(ה) והיחס בינם לבין סעיפי עיכבון בחוקים אחרים; זכות העיכבון כזכות קניינית; העלאת הטענה בדבר זכות העכבון תוך זמן סביר; עיכבון מכוח הסכם; עיכבון הסכמי - מהות והיקף; הסכם מכללא ליצירת עיכבון; זכות עיכבון מכוח סעיף 19 לחוק החוזים (תרופות), התשל"א-1970; עיכבון מכוח חוק חוזה קבלנות, התשל"ד-1974; עיכבון מכוח חוק השומרים, התשכ"ז-1967 ועוד.

 

חלק שני, יחסים משפטיים מיוחדים ודיני העיכבון ובכלל זה דיון בעיכבון הבנקאי; החוזה הבנקאי; מערכות הדינים והמערכות המשפטיות החלות על יחסי בנק-לקוח; החובות המוטלות על הבנק; זכות העיכבון של הבנק בנכסי הלקוח; בעלי מקצועות חופשיים ועיכבון ובכלל זה זכות עיכבון של עורך-דין ועוד.

דיני העיכבון במשפט הישראלי (מיטלטלין, חדלות פירעון, קבלנות, חוזים, חוק המכר, רשויות המס ועוד)
מחיר קטלוגי
498.00 ₪
מחיר באתר
49.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן